درباره ما

داستان شکل گیری استودیو ویژن (ایکاتب در سال های دور) ریشه در یک تلاش برای راه اندازی یک کسب و کار در سال ۱۳۹۴ بر می گردد. جایی که احساس نیاز برای تولید محتوای ارزشمند و منحصر به فرد بیش از همیشه احساس شد. تیم تولید محتوای ایکاتب در همان سال با گرد هم آمدن نیروهای فعال آموزشی تشکیل شد و هدف اولیه آن، تربیت نیروی تولید محتوای کاربلد و ورزیده بود.
با توجه به نیاز کسب و کار ها به محتوای مناسب، نیروهای تعلیم دیده شروع به تولید محتوا کردند، و امروز می توانیم به جرات بگوییم که تیم تولید محتوای متنی و بلاگ کانتنت این مجموعه با هفت سال سابقه تولید و انتشار محتوای انواع وبسایت فروشگاهی و آموزشی یکی از بهترین ها در حوزه خودش به حساب می آید.
بعد از دستیابی به موفقیت های گوناگون در زمینه محتوا و در کنار آن سئو محتوایی، نیاز به تولید محتوای غیر متنی از سوی مشتریان مطرح شد و با ورود افراد نخبه و کاربلد در حوزه های مرتبط با بخش های مارکتینگ, طراحی محصول، گرافیک و ساخت مستند، تیم استودیو ویژن با رنگ و بویی تازه و در خدمت تولید محتوای وبسایت های فروشگاهی و آموزشی پا به عرصه وجود گذاشت.
حالا بعد از هفت سال حضور مستمر در عرصه تولید محتوا این ادعا را داریم که هر یک از اتاق های تولید محتوای استودیو ویژن آماده ارائه خدمات منحصر به فرد و حرفه ای به شما و کسب و کار تان هستند.
اتاق محتوا
در این اتاق که قلب تپنده استودیو ویژن به حساب می آید….

فهرست